Álláslehetőség

Tanácsadó (Északnyugat-Magyarország)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Nemzeti Programok Igazgatóságának Északnyugat-magyarországi Térségéhez tartozó soproni irodájába Tanácsadó munkakörbe keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok:

  • Kedvezményezettekkel együttműködve kifizetési kérelmek és beszámolók elkészítésében, projektzárás lebonyolításában való aktív segítségnyújtás, helyszíni ellenőrzésekre történő felkészítés;
  • Hiánypótlások benyújtásában, támogatási szerződések megkötésében, módosítási igények benyújtásában való közreműködés;
  • Aktuális, uniós forrású pályázati lehetőségek ismertetése, széleskörű szakmai tájékoztatás nyújtása a Széchenyi2020 és a Széchenyi Terv Plusz iránt érdeklődők részére;
  • Szakmai rendezvények szervezésében és lebonyolításában való közreműködés.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Legalább 1 éves, igazolható tapasztalat európai uniós pályázatok kezelése területén;
  • EPTK vagy EUPR felület kezelésében való jártasság;
  • Microsoft Office programok ismerete;
  • legalább középfokú végzettség;
  • kiváló kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt;
  • precíz, felelősségteljes, proaktív munkavégzés;
  • stratégiai gondolkodásmód, elemző és problémamegoldó készség;
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű;
  • büntetlen előélet.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, egyéb béren kívüli juttatások;
  • rendszeres képzési és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • változatos, önálló feladatok, új kihívások;
  • rugalmas munkaidő.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Európai uniós pályázatok kezelése területén szerzett több, mint 1 éves tapasztalat,
  • azonnali munkakezdés,
  • felsőfokú végzettség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát a munkavégzés helyével (város) és fizetési igényével megjelölve küldje el a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu