Álláslehetőség

Projektmenedzser

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Nemzetközi Igazgatóságára Projektmenedzser MUNKATÁRSAT keres.

Főbb feladatok:
•    Közreműködik a Svájci Alap programjainak előkészítésében, a pályáztatási folyamatok kialakításában és nyomon követésében, a pályázatok értékelésében
•    Figyelemmel kíséri a programok végrehajtását. Részt vesz a programokkal kapcsolatos hazai és nemzetközi egyeztetéseken, aktívan együttműködik a megvalósításért felelős intézményekkel, kedvezményezettel.
•    Közreműködik a támogatási szerződések előkészítésében
•    Ellenőrzi a projektek szabályos megvalósítást, pénzügyi szempontból ellenőrzi a projektjelentéseket
•    Közreműködik a pályázók által lefolytatott közbeszerzések ellenőrzésében
•    Megszervezi és végrehajtja a helyszíni ellenőrzéseket
•    Közreműködik a Svájci Alap lebonyolításának kommunikációs és nyilvánossági feladatainak ellátásában. Ennek keretében szervezi a programokhoz kapcsolódó rendezvényeket, koordinálja a kommunikációs tevékenységgel kapcsolatos feladatokat.

Elvárások:
•    Projektmenedzseri/és vagy kontroller munkakörben szerzett tapasztalat
•    Angol nyelv legalább középfokú ismerete, aktív nyelvhasználat
•    Közbeszerzési ismeretek
•    Jó szervezőkészség
•    Felhasználói szintű informatikai ismeretek
•    Terhelhető, felelősségteljes, önállóan dolgozni tudó személyiség
•    Határidők betartása, nagyfokú precizitás
•    Megbízhatóság, lojalitás
•    Gépjárművezetői engedély (aktív gyakorlat)

Előnyök:
•    Uniós- és egyéb nemzetközi pályázatok és projektek kezelésében való jártasság
•    Pályázatkezelő informatikai rendszerek használata

Amit kínálunk:
•    Fejlődési és tanulási lehetőség
•    Változatos, sokrétű munkakör
•    Nemzetközi munkakörnyezet

Egyéb:
•    Munkavégzés helye: Budapest
•    Munkakezdés: azonnal
•    Munkaidő: teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) és motivációs levelét 2024. július 15-ig küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu.