Álláslehetőség

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Gazdasági Igazgatóság – Gazdasági Adminisztrációs Főosztálya PÉNZÜGYI MUNKATÁRS munkakörbe keres munkatársat.

Főbb feladatok:
•    Munkavállalók (belföldi-külföldi) költségtérítés elszámolásainak kezelése, nyilvántartása, jóváhagyása;
•    Céges gépkocsival történő kiküldetések ellenőrzése, nyilvántartása;
•    A belföldi és külföldi kiküldetési rendelvények ellenőrzése és teljes körű adminisztrációja, dokumentálása;
•    A belföldi és külföldi kiküldetési rendelvények könyvelése;
•    A kiküldetéssel kapcsolatos gépjárművek okmányainak, dokumentumainak nyilvántartása, kezelése;
•    A munkavállalók munkába járásával (napi munkába járás, hétvégi hazautazás) kapcsolatos elszámolások ellenőrzése;
•    Alkalomadtán felmerülő, repülőgéppel történő céges utazás esetén a repülőjegy megrendelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
•    Középfokú pénzügyi és/vagy számviteli végzettség;
•    Alap szintű angol nyelvtudás szóban, írásban;
•    Középszintű informatikai ismeretek;
•    Önálló munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás;
•    Terhelhetőség, rugalmasság, monotonitástűrés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
•    Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
•    Fejlődési és tanulási lehetőség;
•    Munkavégzés a belváros szívében (V. kerület);
•    Határozatlan idejű munkaszerződés.

Egyéb:
•    Munkakezdés: azonnal;
•    Munkaidő: teljes munkaidő.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje el a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu.