Álláslehetőség

MARKETING REFERENS

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. központi irodájába MARKETING REFERENS
munkakörbe keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok:
•    a Társaság közösségi oldalainknak rendszeres, folyamatos kezelése, tartalmak gyártása (Facebook, LinkedIn,),
•    Google Ads, Facebook hirdetések, kampányok kezelése,
•    sajtófigyelés,
•    alapszintű webes tartalommenedzsment (CMS-rendszerek használatával),
•    kapcsolattartás társosztályokkal, a társasági arculat érvényesítésével összefüggő feladatok ellátása,
•    sajtóanyagok szerkesztése,
•    egyéb belső és külső kommunikációval, rendezvényszervezéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
•    felsőfokú végzettség,
•    aktív, szóbeli és írásbeli angol nyelv-használat,
•    felhasználó szintű MS Office ismeretek,
•    hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat,
•    önálló, proaktív munkavégzés,
•    kiváló kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
•    Tapasztalat, illetve aktív érdeklődés az alábbi területeken:
      o    online marketingkampányok tervezése, illetve végrehajtása,
      o    szerkesztés / tördelés / hírszerkesztés,
      o    grafikai szerkesztés, kiadványszerkesztés,
      o    honlapmenedzsment.
•    szakirányú felsőfokú végzettség (marketing, kommunikáció, újságíró, egyéb),
•    grafikai programok pl.: Adobe Illustrator, Photoshop, inDesign felhasználói szintű ismerete (hivatalos végzettség nem szükséges)
•    videós és fotós tapasztalatok,
•    fejlesztéspolitikai és európai uniós ismeretek.

Amit kínálunk:
•    versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag,
•    határozatlan idejű munkaszerződés,
•    rendszeres képzés és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
•    munkavégzés a belváros szívében,
•    rugalmas munkaidő.

A munkavégzés helye:
•    Budapest V. kerület

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje meg részünkre magyar nyelvű szakmai, fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu