Álláslehetőség

KREATÍV PRODUKCIÓS MUNKATÁRS

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. központi irodájába KREATÍV PRODUKCIÓS MUNKATÁRS munkakörbe keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok:

- A Társaság marketingkommunikációs stratégiai irányainak meghatározása, bevezetése és működtetése;
- A Társaság céljaival összefüggő marketing feladatok ellátása, programjainak folyamatos, intenzív bemutatása, megismertetése;
- Összetett social media, online és offline marketingkommunikációs kampányok megtervezése és lebonyolítása, tartalomstratégia kidolgozás,  tartalmak tervezése, megírása, közösségi média kreatívok tervezése, kiviteleztetése;
- Google Ads, Facebook hirdetések, kampányok tervezése és kezelése;
- Kapcsolattartás társosztályokkal, a társasági arculat érvényesítésével összefüggő feladatok ellátása;
- Sajtóanyagok szerkesztése;
- Rendezvények arculati támogatása, azokon történő aktív részvétel;
- Grafikai tervezés, kiadványszerkesztés

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

- Felsőfokú végzettség;
- Aktív, szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás;
- Felhasználó szintű MS Office ismeretek;
- Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat;
- Önálló, proaktív munkavégzés;
- Kiváló kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt;
- Grafikai programok pl.: Adobe Illustrator, Photoshop, inDesign felhasználói szintű ismerete (hivatalos végzettség nem szükséges)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

- Tapasztalat, illetve aktív érdeklődés az alábbi területeken:

         online marketingkampányok tervezése, illetve végrehajtása,
         honlapmenedzsment.

- Szakirányú felsőfokú végzettség (marketing, kommunikáció, újságíró, egyéb kapcsolódó tudományterület),
- Videós és fotós tapasztalatok,
- Fejlesztéspolitikai és európai uniós ismeretek.

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag,
- Határozatlan idejű munkaszerződés,
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
- Munkavégzés a belváros szívében,
- Rugalmas munkaidő.

A munkavégzés helye:
•    Budapest V. kerület

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje meg részünkre magyar nyelvű szakmai, fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu