HU EN

Álláslehetőség

KONTROLLER MUNKATÁRS

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. KONTROLLERT keres.

Feladatok

- Éves és hosszú távú üzleti tervek készítésének támogatása,
- Havi zárások kontrolling feladatainak végrehajtása,
- Éves beszámoló elkészítésében való közreműködés,
- Riportok elkészítéséhez szükséges anyagok összegyűjtése, lekérése más szervezeti egységektől,
- Költségekre vonatkozó kimutatások, elemzések készítése,
- Terv, tény és várható eredménykimutatás, mérleg és cash-flow összeállítása,
- A szakterületet érintő irányelvek, szabályzatok elkészítésében való részvétel.

Elvárások

- Felsőfokú gazdasági (számviteli, pénzügyi, kontrolling) végzettség,
- Legalább 3 év szakmai tapasztalat kontrolling területen,
- Excel magas szintű ismerete,
- Középfokú angol nyelvtudás,
- Önálló munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás,
- Gyors betanulás,
- Terhelhetőség, rugalmasság.

Előny

- Előnyt jelent: állami szektorban szerzett tapasztalat; költségvetési kontrollingban való jártasság.

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem,
- Változatos, gazdag munkakör.

Egyéb

- Munkavégzés helye: Budapest
- Munkakezdés: akár azonnal
- Munkaidő: teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu.