Álláslehetőség

KOMMUNIKÁCIÓS REFERENS

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Sajtó- és Kommunikációs osztálya KOMMUNIKÁCIÓS REFERENS munkakörbe keres munkatársat budapesti irodájába.

Főbb feladatok:

- A Társaság közösségi oldalainknak rendszeres, folyamatos kezelése, tartalmak gyártása (Facebook, LinkedIn,);
- A Társaság jelenlétének növelése az online térben;
- Kapcsolattartás társosztályokkal, a társasági arculat érvényesítésével összefüggő feladatok ellátása;
- Sajtóanyagok szerkesztése;
- Alapszintű webes tartalommenedzsment (CMS-rendszerek használatával);
- Szöveges tartalmak írása, szerkesztése;
- Egyéb belső és külső kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása.
- Részvétel a rendezvényeink szervezésében, lebonyolításában

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

- Felsőfokú végzettség;
- Aktív, szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás;
- Kiváló szóbeli és írásbeli készség;
- Megbízhatóság, precizitás, önállóság;
- MS Office programok magas fokú ismerete;
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

- Szakirányú felsőfokú végzettség (kommunikáció, marketing, újságíró, egyéb kapcsolódó tudományterület);
- Grafikai programok pl.: Adobe Illustrator, Photoshop, inDesign felhasználói szintű ismerete (hivatalos végzettség nem szükséges);
- Fejlesztéspolitikai és európai uniós ismeretek;
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag;
- Határozatlan idejű munkaszerződés;
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
- Munkavégzés a belváros szívében;
- Rugalmas munkaidő.

A munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje meg részünkre magyar nyelvű szakmai, fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu