HU EN

Álláslehetőség

JUNIOR KOMMUNIKÁCIÓS REFERENS (BUDAPEST)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Sajtó- és Kommunikációs osztálya JUNIOR KOMMUNIKÁCIÓS REFERENS munkakörbe keres munkatársat budapesti irodájába. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok:

-      A társaság heti hírlevél projektjével kapcsolatos feladatok ellátása, (pl.: cikkírás, interjúk készítése);
-      Kapcsolattartás társosztályokkal, a társasági arculat érvényesítésével összefüggő feladatok ellátása;
-      Sajtóanyagok szerkesztése;
-      Sajtófigyelés;
-      Alapszintű webes tartalommenedzsment (CMS-rendszerek használatával);
-      Egyéb belső és külső kommunikációval, rendezvényszervezéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

-      Felsőfokú végzettség;
-      Nyitottság készségek fejlesztésére, új ismeretek elsajátítására;
-      A Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete;
-      Aktív, szóbeli és írásbeli angol nyelvi kompetencia;
-      Kiváló kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt;
-      Önálló munkavégzés, proaktivitás;
-      Együttműködési képesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

-      Tapasztalat, illetve aktív érdeklődés az alábbi területeken:
o   rendezvényszervezés,
o   online marketingkampányok tervezése, illetve végrehajtása,
o   szerkesztés / tördelés / hírszerkesztés,
o   grafikai szerkesztés, kiadványszerkesztés,
o   honlapmenedzsment;

-      Szakirányú felsőfokú végzettség (bölcsész, kommunikáció,  újságíró, egyéb);
-      Grafikai programok pl.: Adobe Illustrator, Photoshop, inDesign felhasználói szintű ismerete (hivatalos végzettség nem szükséges);
-      Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
-      Videós és fotós tapasztalatok;
-      Fejlesztéspolitikai és európai uniós ismeretek.

Amit kínálunk:

-      Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag;
-      Határozatlan idejű munkaszerződés;
-      Rendszeres képzési és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
-      Bepillantás a hazai fejlesztéspolitika mindennapjaiba;
-      Munkavégzés a belváros szívében;
-      Rugalmas munkaidő.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje meg részünkre magyar nyelvű szakmai, fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu