Álláslehetőség

JOGTANÁCSOS (KÖZBESZERZÉSI) MUNKATÁRS

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Nemzetközi Igazgatóságára JOGTANÁCSOS (KÖZBESZERZÉSI) MUNKATÁRSAT keres.

Főbb feladatok:
•    A nemzetközi uniós finanszírozású INTERREG programok szabálytalansági eljárásainak lefolytatása
•    A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. által ellenőrzött projektekben a közbeszerzési eljárások szabályszerű lefolytatásának teljeskörű utóellenőrzése
•    Jogi képviselet ellátása a Közbeszerzési Döntőbizottság előtt indított jogorvoslati eljárásokban, peres eljárások előkészítő anyagainak elkészítésében való részvétel
•    Szabálytalansági folyamatok kezelése az INTERREG programok informatikai rendszereiben, a rendszerek fejlesztésében való részvétel
•    A szabálytalansági eljárásokat érintő jelentéstételi kötelezettség teljesítése a társhatóságok, valamint az Európai Bizottság részére
•    Követeléskezelési eljárásokban való részvétel

Elvárások:
•    Jogi szakvizsga megszerzését követően legalább 3-5 év jogi, közbeszerzési területen szerzett tapasztalat
•    Közbeszerzési eljárások lefolytatásában / ellenőrzésében szerzett tapasztalat
•    Angol nyelv legalább középfokú ismerete
•    Felhasználói szintű informatikai ismeretek
•    Terhelhető, felelősségteljes, önállóan dolgozni tudó személyiség
•    Határidők betartása, nagyfokú precizitás
•    Megbízhatóság, lojalitás

Előnyök:
•    Közbeszerzési referens végzettség
•    Közbeszerzési Döntőbizottság előtti eljárásban szerzett tapasztalat
•    Uniós pályázatok és projektek kezelésében jártasság
•    FAKSZ bejegyzés

Amit kínálunk:
•    Fejlődési és tanulási lehetőség, az EU regionális politikájának megismerése a gyakorlatban
•    Változatos, sokrétű munkakör
•    Nemzetközi munkakörnyezet
•    munkavégzés a belváros szívében;
•    határozatlan idejű munkaszerződés;

Egyéb:
•    Munkavégzés helye: Budapest V. kerület
•    Munkakezdés: azonnal
•    Munkaidő: teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu.