Álláslehetőség

JOGÁSZ

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Jogi, Beszerzési és Üzemeltetési Igazgatóság Jogi osztályára jogász munkatársat keres.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

A jogi osztályvezető irányítása alatt részt vesz (különösen):
•    a Társaság jogi ügyeinek kezelésében, intézésében, vezetői utasításra az egyes ügyek társasági szintű koordinációjában;
•    a Társaság szerződéseinek és azok módosításainak magyar és szükség szerint angol nyelven történő előkészítésében, belső és külső egyeztetésében, valamint a vonatkozó előírások és utasítások szerint koordinálja a szerződéskötés folyamatát;
•    a cégeljárás előkészítésében, társasági jogi tárgyú dokumentumok előkészítésében;
•    a vezetői döntések és a felügyelőbizottsági valamint az alapítói határozatok előkészítésében;
•    a kintlévőségek kezelésében, a Társaság követeléseinek nem peres illetve peres úton történő érvényesítése érdekében szükséges jogi munkában;
•    a Társaság belső szabályozóinak magyar és szükség szerint angol nyelven történő előkészítésében, továbbá figyelemmel kíséri azok hatályos jogszabályokkal való összhangját;
•    a jogi állásfoglalások készítésében;
•    a Társaság működése szempontjából jelentős jogszabályok (változás) követésében.

Pályázati feltételek:
•    felsőfokú jogi végzettség,
•    fent felsorolt ügykörök közül legalább kettőben szerzett legalább 2 év szakmai tapasztalat,
•    felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismeretek,
•    angol nyelvtudás.

Előny:
•    jogi szakvizsga;
•    kodifikációs tapasztalat, kodifikátor/kodifikációs szakjogász képzettség;
•    más idegen nyelv – elsősorban szomszédos országok hivatalos nyelvének – ismerete;
•    költségvetési szervnél vagy köztulajdonú gazdasági társaságnál szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:
•    határozatlan idejű szerződés;
•    stabil, hosszú távú munkalehetőség;
•    kiváló munkakörnyezet a belváros szívében (V. kerület);
•    béren kívüli juttatások;
•    változatos, önálló feladatok;
•    rugalmas munkaidő.

A munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje meg részünkre magyar nyelvű szakmai, fényképes önéletrajzát és fizetési igényét a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu