HU EN

Álláslehetőség

IT ALKALMAZÁS MENEDZSER

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Nemzetközi Igazgatóság – IT Rendszer Koordinációs Osztálya IT alkalmazás menedzsert keres

Főbb feladatok:

- Európai uniós nemzetközi együttműködési programokat támogató IT rendszerek (INTERREG+, NAHU 2014-2020) fejlesztésével, bevezetésével és működtetésével kapcsolatos projektmenedzsment és konzulensi feladatok ellátása;
- megrendelő oldali IT projektmenedzsment feladatok ellátása;
- aktív közreműködés a specifikálási fázisban;
- fejlesztővel való folyamatos kapcsolattartás, a fejlesztő munkájának irányítása, ellenőrzése;
- hibamenedzsment: hibák értékelése, minősítése és bejelentése;
- fejlesztési igények bejelentése, minősítése, a specifikálás koordinációja;
- Helpdesk rendszer működtetése, fejlesztése;
- rendszer-dokumentációk véleményezésében, elfogadásában való részvétel;
- képzések, oktatások tartása nemzetközi és hazai szinten.

Elvárások:

- Szakirányú (gazdasági vagy műszaki-informatikai) felsőfokú végzettség;
- angol nyelv tárgyalóképes használata írásban és szóban;
- 2-3 év releváns szakmai tapasztalat;
- kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
- magabiztos, határozott személyiség;
- megbízhatóság, precizitás, önállóság.

 Előny:

- Európai uniós fejlesztési programok lebonyolításában szerzett tapasztalat;
- komplex IT rendszer bevezetésében, illetve működtetésében szerzett többéves tapasztalat.

Amit kínálunk:

- Fejlődési és tanulási lehetőség;
- nemzetközi munkakapcsolatok;
- stabil, hosszútávú munkalehetőség;
- béren kívüli juttatások;
- versenyképes fizetés.
Egyéb:

- Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
- Munkaidő: teljes munkaidő
- Munkaviszony: határozatlan
- Azonnali munkakezdés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, Europass formátumú, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu