HU EN

Álláslehetőség

HR REFERENS

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Humánerőforrás osztálya, HR REFERENS pozícióba kollégát keres.

Feladatok:

·       Munkaerő toborzási és kiválasztási folyamatokban való részvétel, teljeskörű adminisztráció;
·       Szakterületek támogatása HR kérdésekben;
·       HR - Belső kommunikációs csatornák kezelése és fejlesztése;
·       Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos személyügyi teendők;
·       Képzésekhez, tréningekhez kapcsolódó rendezvények koordinálása, képzésekhez kapcsolódó dokumentáció napra készen tartása;
·       HR adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

·       Felsőfokú szakirányú végzettség;
·       Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
·       Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
·       Hasonló területen szerzett tapasztalat;
·       Szervező és rendszerező képesség;
·       Önállóság, felelősségteljes munkavégzés;
·       Magas szintű kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Előny:

·       Nexon humánügyviteli rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

•         A teljesítményt elismerő, versenyképes jövedelem;
•         Kedvező cafeteria és béren kívüli juttatási csomag;
•         Munkavégzés helye: Budapesten, a belváros szívében;
•         A HR terület fejlesztésében való közreműködés;
•         Támogatás a csapatba és a munkába való beilleszkedésben;
•         Rugalmas, teljes munkaidő.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük hogy szakmai önéletrajzát küldje meg a következő e-mail címre:  szpiallas@szpi.hu.