Álláslehetőség

FORRÁSELSZÁMOLÓ

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Gazdasági Igazgatóság – Nemzetközi Forráselszámolási Osztálya FORRÁSELSZÁMOLÓ munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A pénzügyi források társasági, illetve programszintű főkönyvvel egyező forráselszámolás határidőre történő összeállítása;
  • Az alátámasztó közvetlen és közvetett tételek bizonylatainak előkészítése, szükség esetén ezek összegyűjtése a társ szervezeti egységektől;
  • Az elszámoláshoz szükséges alátámasztó dokumentumok záradékolása és hitelesítése;
  • Az elszámolások benyújtása a Támogató részére a vonatkozó szerződéseknek és programszintű szabályoknak megfelelően;
  • A kezelésében lévő támogatási és finanszírozási szerződésekben a Társaságra rótt kötelezettségek, és azok módosításainak nyomon követése;
  • A programokhoz kapcsolódó pénzügyi nyomonkövetési táblázatok naprakész vezetése; nyilvántartások kezelése;
  • Részvétel az elszámolások rendjének kidolgozásában;
  • A pénzügyi források felhasználásához kapcsolódó egyéb pénzügyi beszámolási, jelentéstételi és adatszolgáltatási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú gazdasági végzettség;
  • MS Office, MS Excel felhasználói szintű ismeretek;
  • Megbízhatóság, precizitás, önállóság.

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Angol és/vagy német nyelv középfokú ismerete.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség, az EU regionális politikájának megismerése a gyakorlatban;
  • Változatos, sokrétű munkakör;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Munkavégzés a belváros szívében (V. kerület);
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.

Egyéb:

  • Munkakezdés: azonnal;
  • Munkaidő: teljes munkaidő.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu.