HU EN

Álláslehetőség

BESZERZÉSI MUNKATÁRS (BUDAPEST)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Jogi, Beszerzési és Üzemeltetési Igazgatósága BESZERZÉSI MUNKATÁRS munkakörbe keres  munkatársat budapesti irodájába.

Főbb feladatok:

Beszerzési eljárások bonyolításához kapcsolódó feladatok ellátása ajánlatkérői oldalon, osztályvezető irányítása alatt, így különösen:

- beszerzési eljárások teljes körű előkészítése, lefolytatása, belső iratanyagok elkészítése,
- opcionálisan: közreműködés közbeszerzési eljárások előkészítésében,
- közreműködés a beszerzési terv elkészítésében,
- közbeszerzési és beszerzési eljárásokhoz kapcsolódó adat- és információszolgáltatási feladatok végrehajtása, audittámogatás,
- beszerzési kérdésekben vélemények, állásfoglalások előkészítése,
- nyilvántartások vezetése, beszámolók, jelentések készítése.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

- Büntetlen előélet,
- Felsőfokú végzettség,
- Költségvetési szervnél vagy köztulajdonú gazdasági társaságnál vagy más ajánlatkérők beszerzési eljárásainak lebonyolításában szerzett gyakorlat,
- Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismeretek,
- Középfokú angol nyelvtudás,
- Felsőfokú jogi vagy gazdasági végzettség,
- Pontosság, precizitás, megbízhatóság, teherbírás,
- Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

- Az Elektronikus Közbeszerzési Rendszer ismerete – releváns szakmai tapasztalat.
- Közbeszerzési, központosított közbeszerzési gyakorlat, DKÜ és NKOH portál – releváns szakmai tapasztalat.
- Más idegen nyelv – elsősorban szomszédos országok hivatalos nyelvének – ismerete.

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag.
- Határozatlan idejű munkaszerződés.
- Rendszeres képzési és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
- Munkavégzés a belváros szívében.
- Rugalmas munkaidő.
- Akár azonnali kezdés.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje meg részünkre magyar nyelvű szakmai, fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu.