HU EN

Álláslehetőség

BESZERZÉSI / KÖZBESZERZÉSI MUNKATÁRS (BUDAPEST)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Jogi, Beszerzési és Üzemeltetési Igazgatósága BESZERZÉSI / KÖZBESZERZÉSI MUNKATÁRS munkakörbe keres  munkatársat budapesti irodájába.

Főbb feladatok:

Beszerzési eljárások bonyolításához kapcsolódó feladatok ellátása ajánlatkérői oldalon, osztályvezető irányítása alatt, így különösen:

·       beszerzési eljárások teljes körű előkészítése, lefolytatása, belső iratanyagok elkészítése;
·       opcionálisan: közreműködés közbeszerzési eljárások előkészítésében;
·       közreműködés a (köz)beszerzési terv elkészítésében;
·       közbeszerzési és beszerzési eljárásokhoz kapcsolódó adat- és információszolgáltatási feladatok végrehajtása, audittámogatás;
·       (köz)beszerzési kérdésekben vélemények, állásfoglalások előkészítése;
·       nyilvántartások vezetése, beszámolók, jelentések készítése.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

·       büntetlen előélet;
·       költségvetési szervnél vagy köztulajdonú gazdasági társaságnál vagy más ajánlatkérők beszerzési eljárásainak lebonyolításában szerzett gyakorlat;
·       felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismeretek;
·       középfokú angol nyelvtudás;
·       felsőfokú jogi, gazdasági vagy pénzügyi végzettség;
·       pontosság, precizitás, megbízhatóság, teherbírás;
·       felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

·       közbeszerzési referens, közbeszerzési tanácsadó vagy közbeszerzési szakjogász végzettség/képzettség;
·       az Elektronikus Közbeszerzési Rendszer ismerete – releváns szakmai tapasztalat;
·       közbeszerzési, központosított közbeszerzési gyakorlat, DKÜ és NKOH portál – releváns szakmai tapasztalat;
·       más idegen nyelv – elsősorban szomszédos országok hivatalos nyelvének – ismerete.

Amit kínálunk:

·       Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag;
·       Határozatlan idejű munkaszerződés;
·       Rendszeres képzési és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
·       Munkavégzés a belváros szívében;
·       Rugalmas munkaidő;
·       Akár azonnali kezdés.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje meg részünkre magyar nyelvű szakmai, fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu.