Álláslehetőség

SZAKMAI MONITORING KOORDINÁTOR

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. központi irodájába szakmai monitoring koordinátor munkakörbe keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok:

A Társaság európai uniós kiemelt projektjének megvalósítása keretében a szakmai monitoring koordinátor

  • szakmai anyagokat, útmutatókat, segédleteket készít
  • részt vesz a projekt feladatainak stratégiai tervezésében, ütemezés összeállításában, módosításában
  • ellenőrzési és minőségbiztosítási feladatokat lát el a projektcéloknak és szabályozóknak való megfelelőség érdekében
  • a projektben közreműködő országos tanácsadói hálózat munkájához szakmai sztenderdek biztosítása
  • nyomon követi a szakmai tartalmának projekt ütemterv szerinti teljesülését
  • nyomon követi a projekt indikátorának, műszaki-szakmai mutatóinak teljesülését
  • részt vesz a monitoring rendszer fejlesztésében, tesztelésében
  • részt vesz a szükséges beavatkozások tervezésében
  • részt vesz az összefoglaló szakmai jelentések, elemzések, értékelések elkészítésében

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2 éves, igazolható tapasztalat európai uniós pályázatok megvalósításában a kedvezményezetti és/vagy támogató intézményrendszeri oldalon
  • MS Office (Word, Excel) haladó szintű ismerete
  • csapatjátékos hozzáállás
  • kiváló kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
  • precíz, felelősségteljes, önálló, proaktív munkavégzés
  • rugalmasság, dinamizmus, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés;
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • kiváló munkakörnyezet a belváros szívében (V. kerület);
  • béren kívüli juttatások;
  • rugalmas munkaidő.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • projektmenedzsment, folyamatmenedzsment vagy pályázati tanácsadás tapasztalattapasztalat
  • EPTK vagy EUPR felület kezelésében való jártasság
  • jogi, államháztartási, közbeszerzési, pénzügyi-számviteli ismeret
  • kontrolling tapasztalat
  • angol nyelvből legalább középfokú C típusú nyelvvizsga
  • azonnali munkakezdés

A munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (bruttó bérigény megjelölésével), küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu