IT rendszeradminisztrátor (Nemzetközi Igazgatóság, Budapest)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Nemzetközi Igazgatóság – IT Rendszer Koordinációs Osztályára IT rendszeradminisztrátort keres.

Főbb feladatok:

  •  Európai uniós határon átnyúló együttműködési programokat támogató IT rendszerek (IMIR 2007-2013, IMIR 2014-2020, NAHU 2014-2020) fejlesztésével, bevezetésével és működtetésével kapcsolatos rendszeradminisztrátori feladatok ellátása;
  • felhasználók jogosultságkezelése és adminisztrációja, tanúsítványok kezelése;
  • rendszerfrissítésekhez kötődő adminisztrációs feladatok ellátása;
  • rendszerfelügyelet;
  • első szintű ügyfélszolgálati feladatok ellátása (telefonon és helpdesk rendszerben);
  • hibajegyek beküldése, egyeztetés a fejlesztővel;
  • Helpdesk rendszer adminisztrátori feladatainak ellátása;
  • alapszintű informatikai szakmai feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség;
  • angol nyelv középfokú ismerete;
  • megbízhatóság, precizitás, önállóság.

 Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség;
  • nemzetközi munkakapcsolatok;
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség;
  • béren kívüli juttatások;
  • versenyképes fizetés.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Munkaviszony: határozatlan
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, Europass formátumú, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje meg a következő e-mail címre :szpiallas@szpi.hu.

Budapest