IT alkalmazás menedzser (Nemzetközi Igazgatóság, Budapest)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Nemzetközi Igazgatóság –IT Rendszer Koordinációs Osztálya IT alkalmazás menedzsert  keres.

Főbb feladatok:

  • Európai uniós határon átnyúló együttműködési programokat támogató IT rendszerek (IMIR 2007-2013, IMIR 2014-2020, NAHU 2014-2020) fejlesztésével, bevezetésével és működtetésével kapcsolatos menedzsment feladatok ellátása;
  • megrendelő oldali IT projektmenedzsment feladatok ellátása;
  • aktív közreműködés a specifikálási fázisban;
  • fejlesztővel való folyamatos kapcsolattartás, a fejlesztő munkájának irányítása, ellenőrzése;
  • hibamenedzsment: hibák értékelése, minősítése és bejelentése;
  • fejlesztési igények bejelentése, minősítése, a specifikálás koordinációja;
  • Helpdesk rendszer működtetése, fejlesztése;
  • rendszer-dokumentációk véleményezésében, elfogadásában való részvétel;
  • képzések, oktatások tartása nemzetközi és hazai szinten.

Elvárások:

  • Szakirányú (gazdasági vagy műszaki-informatikai) felsőfokú végzettség;
  • angol nyelv tárgyalóképes használata írásban és szóban;
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat;
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • magabiztos, határozott személyiség;
  • megbízhatóság, precizitás, önállóság.

 Előny:

  • Európai uniós operatív programok lebonyolításában szerzett tapasztalat;
  • komplex IT rendszer bevezetésében, illetve működtetésében szerzett többéves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség;
  • nemzetközi munkakapcsolatok;
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség;
  • béren kívüli juttatások;
  • versenyképes fizetés.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Munkaviszony: határozatlan
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, Europass formátumú, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu

Budapest