Projekt pénzügyi munkatárs (Budapest)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft.  Nemzetközi Igazgatóság - Központi Ellenőrzési Osztályára nemzeti projekt pénzügyi munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • első szintű ellenőrzési feladatok ellátása európai uniós transznacionális, interregionális és határon átnyúló együttműködési programokban;
  • a programokban részt vevő magyar kedvezményezettek előrehaladási jelentéseinek szakmai és pénzügyi ellenőrzése, költségeinek hitelesítése;
  • társfinanszírozási és megelőlegezési szerződések megkötésének előkészítése;
  • részvétel helyszíni ellenőrzéseken;
  • a kapcsolódó monitoring rendszerek adatainak töltése;
  • kapcsolattartás a kedvezményezettekkel és a programok Közös Titkárságaival;
  • szakmai egyeztetéseken való részvétel.

Elvárások:

  • gazdasági/pénzügyi/műszaki területen szerzett főiskolai vagy egyetemi diploma;
  • angol nyelv legalább középfokú ismerete;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • jogosítvány;
  • precizitás;
  • szervező és rendszerező képesség;
  • önállóság;
  • kiváló kommunikációs készség és képesség;
  • konfliktuskezelési készség.

 Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat; közbeszerzési referensi végzettség;
  • beruházások műszaki ellenőrzése terén szerzett tapasztalat;
  • felsőfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Változatos, sokrétű, motiváló munkakör

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, Europass formátumú, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) és motivációs levelét küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu.